Závěr PHL v Nových Dvorech

13.09.2017 13:33

 

V sobotu 26. srpna jsme pořádali závěrečný závod PHL. Pro rychlejší průběh soutěže jsme se rozhodli spojit kategorie dospělých a žáků. Připravili jsme dva stavy a po prvním kole mužů přišli na řadu i žáci, takže se bylo stále na co dívat. A jak dopadla naše družstva?

Kikinky v kategorii TOP bojovaly o celkové první místo. Náskok 10 bodů vypadal slibně, ale v případě NP by o vítězství mohly přijít. Holky však nezaváhaly, výsledný čas 18:15 (P 18:00) jim vynesl již sedmé 1. místo z osmi závodů.

V kategorii ŘÍP bojovaly holky o celkové druhé místo. Stačilo jen dokončit útok v nějakém rozumném čase. Ale bohužel zastávkovala mašina, které chcípla. S výsledným časem 25:13 skončily holky až na 6. místě.

Svišti také bojovali o celkové prvenství ve své kategorii. V prvním pokusu si připsali další vítězství s časem 22:93 (P 21:71). A už bylo rozhodnuto, do druhého kola šli jako mistři ligy. Druhý pokus se svišťům také povedl a za čas 27:38 (P 27:18) získali 2. místo.

 

Kikinky se po roční pauze opět staly mistryněmi PHL, tentokrát v kategorii TOP. Říp byl pro ně letos zakletý a celkově vybojovaly třetí místo.

Svišti ve své kategorii mladších žáků ukázali své zkušenosti z minulých let, kdy startovali mezi staršími dětmi a stali se mistry v kategorii mladších žáků.