Závěr PHL v Brozanech

13.09.2015 18:04

V neděli 6. září proběhlo závěrečné kolo PHL v Brozanech. Takže po deseti kolech známe vítěze všech čtyř kategorií. O letošní poslední body dorazilo soutěžit 18 družstev (M 10 – Ž 8).

Letos jsme si již po čtvrté v kategorii TOP připsali neplatný pokus po zaváhání na pravém proudu. Před závodem jsme drželi průběžné třetí místo a věděli jsme, jak se stane chyba, klesneme za SDH Předonín a tak se taky stalo. Ale i tak po tolika NP můžeme být za čtvrté místo rádi. Na čtvrtém místě v TOPce skončili kluci z SDH Předonín s časem 21:83. Třetí místo získali muži SDH Hrobce za čas 20:68. Kluci z Černuce vybojovali druhé místo s časem 19:59 a nejrychlejší čas předvedli chlapi ze Zeměch (19:29).

Dále byla na řadě kategorie TOP ženy. V té na 5. místě skončily holky z Černuce s časem 21:15. Čtvrté místo nebylo, jelikož ženy z Hrobec a Kikinky srazily terče ve stejném čase a to 20:69. Takže dělené třetí místo pro Kikinky a SDH Hrobce. Na druhé příčce se umístily děvčata z Dřemčic za čas 20:04 a první místo vybojovaly holky z Předonína s časem 19:16.

V ŘÍPu jsme skončili až na 5. místě po prostřiku na pravém terči. Nalevo se časomíra zastavila na parádním čase 16:56, ale výsledný byl bohužel až 18:21. Kluci z Černuce brali 4. místo s časem 17:42. Bronzovou příčku obsadili muži z SDH Hrobce za čas 17:31. Na druhém místě skončili kluci ze Zeměch s časem 16:49 a první místo získalo předonínské „Béčko“ s časem 16:11.

Kikinky v ŘÍPu skončily na 4. místě s časem 23:27. Nutno podotknout, že neběžely v nejsilnější sestavě. Ale i tak povedený útok. Holky z Předonína braly 3. místo za čas 22:26. Na Druhém místě skončily hrobecká děvčata s časem 20:40 a první příčku získaly ženy z Dřemčic za čas 19:38.

Po deseti kolech PHL tedy známe vítěze všech kategorii.

TOP muži: 5. místo    SDH Děčany             59 bodů