Svišti urvali opět dvě vítězství

21.08.2017 15:49

 

V sobotu 12. srpna proběhlo předposlední kolo PHL, které pořádal sbor hasičů z Předonína. Závodu se zúčastnila naše dvě družstva, Kikinky a mladší žáci (svišti).

Holky v kategorii TOP předvedly další pěkný útok a zaslouženě si doběhly pro další vítězství. Terče holky zastavily v čase 18:04, Markéta vlevo 17:78. Tím si Kikinky upevnily před posledním závodem průběžné první místo, i když ještě není nic rozhodnuto. Na druhém místě skončila domácí děvčata a třetí příčku obsadily holky ze Štrbic.

V ŘÍPu už holky trochu zaváhaly. Po chybě na koši se přidal ještě prostřik na pravém terči. Holky dokončily útok v čase 23:02, vlevo 20:71. Tento čas stačil až na 6. místo. Před posledním kolem Kikinky bojují o celkové druhé místo, na které ztrácí 2 body.

Svišti letos létají jak z praku. Ve svém prvním pokusu zastavili terče v čase 22:26, vpravo 21:83 a druhému Předonínu nandali 7 vteřin. A druhý útok jako přes kopírák, výsledný čas 22:64 a na levém terči 21:99. Těmito dvěma pokusy se odtrhli od zbytku družstev a svou kategorii vedou o 13 bodů.

Před posledním závodem je tedy ještě vše otevřené. Kikinky bojují o první místo v kategorii TOP, kterou vedou o 10 bodu. V ŘÍPu ztrácí 2 body na druhé Hrobce. Svišti, jak bylo řečeno výše, svou kategorii také vedou a pokud se jim bude dařit jako v ostatních závodech, první místo udrží. Vše se rozhodné již tuto sobotu na domácích závodech. Tímto jste všichni srdečně zváni.