Sobotní soutěž v Měrunicích

05.08.2015 20:00

V sobotu 1.8. jsme se zúčastnili sedmého kola podřipské hasičské ligy, které proběhlo v Měrunicích. Do závodu bylo přihlášeno 13 týmů mužů a 9 družstev žen.

První byla na řadě jako tradičně kategorie Top muži. Ta se pro nás stala nejspíš zakletou, protože třetí závod za sebou jsme si neodvezli ani bod a dokončili s neplatným pokusem a tím pádem propad až na celkové páté místo v lize. Tondu z Černuce na rozdělovači neposlechly ruce a nezapojil ani jedno céčko a bylo hotovo :-) (nic proti tobě Sančo, stejně díky za pomoc). Třetí místo v TOPce brali kluci z Předonína za čas 20:71. Na druhé příčce skončili s časem 19:49 chlapi z Hrobců a první místo obsadili kluci z předonínského béčka s časem 19:35.

U žen v TOPce zaváhaly i Kikinky. Skončily až na čtvrtém místě s časem 21:52 (první terč 19:06!!!). Asi to chce víc trénovat holky. Ale i přes to si drží průběžné první místo v lize. Na třetí příčce s časem 21:17 skončily holky z Černuce. Druhé místo patří stéle se zlepšujícím holkám z Třebenic za čas 19:96. A první SDH Hrobce s časem 19:93.

Tak a ŘÍP muži a opět naše zaváhání. Chyba na béčkách, tím pádem páté místo. I tak stále držíme průběžné třetí místo se solidním náskokem 16 bodů před čtvrtým Předonínem. Třetí místo vybojovali kluci z Třebenic s časem 18:26. Jako druzí skončili chlapi z Černuce za čas 16:37. A první místo si odvezli kluci z SDH Předonín „B“.

V ŘÍPu u žen skončily na třetím místě Kikinky s časem 20:27. Útok celkem povedený, ale čas na lepší místo nestačil. Druhé místo získaly holky z Černuce za čas 20:08. A na konec SDH Hrobce a čas 19:03. Hrobecké holky tímto časem vytvořily nový rekord kategorie ŘÍP a odsunuly Kikinky na druhé místo ve statistikách ligy. Jak jsem už psal, chce to trénovat. :-)

Za nás a za Kikinky bych chtěl poděkovat za pomoc Sabině Černé a Tondovi Henychovi.

Příští kolo PHL proběhne 15.8. v Předoníně. Tam se můžeme těšit i na naše žákovské družstvo.