Máme za sebou první dvě kola Krušnohorské ligy

25.05.2017 11:28

 

Květen se blíží ke konci a dvě kola KL jsou již za námi. První kolo letošního ročníku proběhlo ve Štrbicích v sobotu 6. května. Tento závod proběhl dvoukolově. Každý tým měl dva pokusy a počítal se lepší čas. Do soutěže bylo přihlášeno 18 týmů mužů a 9 družstev žen.

Nám první pokus moc nevyšel. Tomášovi na pravém proudu se rozpojily hadice a tím pádem neplatný pokus. Druhý útok byl už o něco lepší. Vlevo se časomíra zastavila na čase 18:03, ale bohužel vpravo až 19:14. A tím pádem až 12. místo a 0 bodů. Na stupních vítězů nakonec skončil třetí Slavětín, dále Chrášťany a první místo získaly Kosmonosy.

Kikinky v prvním pokusu také nepředvedly dobrý výkon. Špatné nalití znamenalo, že nebyla voda a čas hodně přes 20 sekund. V druhém útoku to už vypadalo o mnoho lépe. Parádní voda a výstřiky okolo 16 vteřiny. Proudařky to bohužel nezvládly a vlevo byl čas 18:00 a vpravo až 20:29. Konečné sedmé místo a také 0 bodů. Třetí místo získaly holky ze Lhenic, dále SDH Sloup a první vítězství vybojovaly ženy z Touchovic.

 

 

O dva týdny později proběhlo druhé kolo ve Lhenicích. O body v této soutěži přijelo bojovat celkem 14 týmů mužů a 11 družstev žen.

A opět jeden z našich horších dnů. Aleš přišlápl proudovou hadici a průšvih byl na světě. Čas až 43:83 a 11. místo s 0 body. Třetí místo získaly Zeměchy, dále SDH Lhenice a první místo obsadili kluci ze Štrbic „B“.

Holky po prvním závodě ukázaly zlepšení. Sice opět prostřik vpravo, ale příště to určitě klapne. Celkové čtvrté místo za čas 19:10 a první 3 body do tabulky. Na třetím místě skončily holky ze Štrbic, dále Touchovice a zlato vybojovaly domácí ženy ze Lhenic.

Příští závod proběhne v Klášterci nad Ohří a my doufáme, že už vše klapne, jak by mělo.