Krušnohorská liga pokračovala v Duchcově

20.09.2016 16:54

Po menší pauze, v sobotu 3. září, opět pokračovala Krušnohorská Liga. Tentokrát soutěž pořádali hasiči z Duchcova. Celkem dorazilo 11 týmů mužů a 8 družstev žen.

Po několika závodech bez bodu jsme se konečně dočkali. I přes obrovskou chybu na levém proudu jsme získali 7. místo a 4 body do celkového hodnocení. S časem 25:79 můžeme být opravdu rádi za toto umístění. Třetí místo získali muži ze Štrbic s časem 17:46. Na druhé příčce skončili kluci ze Slavětína s časem 17:39 a první místo vybojovali kluci z Chrášťan za čas 17:14.

Kikinkám se závod také moc nevydařil. Po zdržení vody holky pokus dokončily s časem 22:87 a obsadily až šesté místo. Tím si zkomplikovaly stíhací jízdu k pohárovým příčkám celkového hodnocení. Na třetím místě skončily holky z Obory s časem 17:67. Dále na druhé příčce SDH Touchovice za čas 17:20 a první místo vybojovala děvčata z Chrášťan s časem 16:78.

Po skončení soutěže jsme se přesunuli do nedalekých Hostomic, kde probíhala pohárová soutěž. V míchané sestavě jsme se přihlásili i do tohoto závodu. Na koši jsme měli Markétu, spoj zaběhl Tomáš, stroj Daniel, na béčkách se objevila Verča Horká, rozdělovač Verča Křížová a na proudech Jirka s Markétou. V této sestavě jsme v mužské kategorii zvítězili s časem 19:89 a trošku si spravili chuť po závodech v Duchcově.

Poslední dvojkolo KL proběhlo v sobotu 17. září v Jimlíně a den na to v Předoníně.