Kikinky se zúčastnily Ice Cupu v Dolním Hradišti

09.02.2016 16:54

V sobotu 23. ledna jsme vyrazili do Dolního Hradiště na Ice Cup. Počasí opravdu přálo, několik centimetrů sněhu, teplota okolo -10°C a krásně udržované silnice. Ale povedlo se, s mírným zpožděním jsme dorazili na místo určení. Přihlášeno bylo 20 týmů mužů a 4 družstva žen.

Holky šly na řadu až čtrnácté, tak měly dost času na seznámení s nepříjemným povrchem tratě, zahřátí a přípravu materiálu. Během jejich pauzy bylo vidět pár povedených útoků. Za zmínku stojí hlavně požární útok kluků z obory, kteří nasadili čas 17:96. Dlouho se drželi ve vedení, ale na konec brali až druhé místo, když se před ně dostali borci ze Štítar s časem 16:37. Na 3. místě skončili muži ze Střeziměře s časem 19:55.

V kategorii žen moc nízké časy nepadaly. Třetí příčku získaly holky z SDH Nebílovy s časem 64:83. Na druhém místě skončily děvčata z Vidic s časem 44:36. A na konec Kikinky. Jejich útok byl 2x rychlejší než děvčat z Vidic a po právu získaly první místo s časem 21:71 (21:45). V celkovém pořadí (M+Ž) se umístily na 9. místě.

Naše holky běžely ve složení Dáša Chaberová, Míša Čejková, Sandra Stará, Tereza Růžičková, Verča Křížová, Martina Radošová a Barča Škodová.

6. února proběhlo druhé kolo Ice Cupu v Nevřeni, kterého se také zúčastnily ve stejném složení, ale o tom v dalším článku.

Výsledky soutěže zde: Ice Cup 2016 Dolní Hradiště