Kikinky ovládly PHL v Předoníně

05.09.2016 16:40

Hasiči z Předonína pořádali v sobotu 13. srpna sedmé kolo podřipské ligy. Z našich družstev se zúčastnila dvě, a to Kikinky a děti. Celkem se do závodu přihlásilo 11 týmů mužů, 12 družstev žen a 6 družstev dětí.

Kikinky v kategorii TOP předvedly parádní útok a za čas 18:25 (PP 17:84) zaslouženě zvítězily. Díky tomuto výsledku se posunuly na průběžné páté místo v kategorii TOP. Na druhém místě skončily holky z Obory s časem 19:15 a třetí příčku obsadily ženy z SDH Dřemčice s časem 19:39.

V ŘÍPu holky opět nechybovaly a s časem 18:62 (LP18:57) zvítězily podruhé. Tento čas byl druhý nejrychlejší útok kategorie ŘÍP. Zde se holky posunuly na průběžné čtvrté místo. Druhou příčku získaly děvčata ze Štrbic s časem 19:19 a stupně vítězů uzavřely holky z Černuce s časem 19:90.

Naše děti v prvním kole obsadily krásné třetí místo s časem 20:57 (LP 20:34). Druhé místo vybojovali žáci z Brozan s časem 18:79 a první příčku obsadili žáci z SDH Černouček za čas 18:44.

V druhém kole Svišti skončili na nepopulárním čtvrtém místě s časem 26:43 (LP 22:08). I tak to stačilo k posunu na průběžné páté místo v tabulce. Třetí místo získali žáci z Černoučku s časem 23:55. Dále na druhém místě SDH Hrobce A s časem 23:46 a první místo získali žáci z Brozan za čas 17:78.

Další kolo PHL proběhlo 21.8. v Dřemčicích, ale zde naše družstva nezávodila.