ICE CUP pokračoval druhým kolem v Nevřeni

22.02.2016 18:01

6. února se Kikinky zúčastnily druhého kola Ice Cupu v Nevřeni. Oproti prvnímu kolu bylo mnohem lepší počasí, po sněhu ani památky a krásných 15 °C. Na start se celkem postavilo 17 týmů mužů a 6 družstev žen.

 V kategorii mužů se jako třetí umístili domácí chlapi s časem 16:80. Druhou příčku vybojovali muži z Bolkova za čas 16:02 a první místo získaly Vranovice PEKLO za parádní čas 15:47.

Stejně jako u mužů skončily na třetím místě domácí děvčata s časem 24:70. O pouhé 3 setiny vybojovaly druhé místo holky z SDH Vidice a tedy čas 24:67. A pro první místo si opět dojely Kikinky, pohodový útok a pěkný čas 19:54. V celkovém pořadí holky skončily na sedmém místě (M+Ž).

Nakonec se vyhlašovala soutěž O pohár vládce severu. Pohár získala družstva s nejnižším součtem pořadí obou kol. Za muže si pohár odvezli kluci ze Střeziměře se součtem 8 bodů. No a ženy ovládly Kikinky za dvě vítězství a tedy součet 2 body.

Letošní rok tedy holky začaly parádně, dvě první místa a pohár pro vládce severu. Další závod, kterého se zúčastní spolu s našimi chlapy, se bude konat 16. dubna v Holicích. Tak držme palce našim družstvům.

 

Více fotografii na našem FaceBook profilu zde.