Holky konečně dosáhly vytoužené 16-ky

15.08.2017 11:53

 

Krušnohorská liga pokračovala dalšími dvěma závody. V sobotu 5. srpna pořádali soutěž hasiči z Černuce. Den na to byl závod v režii SDH Předonín. Obou kol se zúčastnily pouze Kikinky.

Černuc

V sobotu se holkám moc nedařilo. No nedařilo, útok byl v pořádku, jen se nesešly proudařky a díky prostřiku byl výsledný čas 18:07. Vlevo hezkých 17:40. Výsledný čas stačil až na čtvrté místo. Na třetím místě skončily holky z Touchovic, dále SDH Sloup a první místo vybojovala děvčata z Chrášťan.

 

Předonín

V Předoníně soutěž proběhla dvoukolově, tedy počítal se lepší čas. Holky v prvním pokusu předvedly další útok bez chyb. I proudařky se shodly a časomíra se zastavila na čase 17:61. Paráda. A pak přišel na řadu druhý pokus. Kikinky šly na přípravu jako poslední tým. Čas 17:61 se řadil k jejich lepším pokusům, tak druhý útok byl všechno nebo nic. Holky si půjčily zelenou bestii od kluků ze Zeměch a doufaly v zázrak. Výstřel, bezchybná základna, opět vyrovnané sestřiky a obrovská radost. Časomíra se zastavila v čase 16:47, vpravo dokonce 16:28. Jen škoda, že to stačilo „pouze“ na 2. místo. Skvělá práce a velké díky klukům ze Zeměch. Chrášťanské holky předvedly ještě o chlup lepší pokus a s časem 16:28 vybojovaly první místo.

 

Tak doufejme, že to tam teď začne holkám padat a šestnáctkové časy pro ně nebudou problém.