Další druhé místo Kikinek na KL

08.09.2015 18:39

V sobotu 5. záři proběhlo další kolo KL v Duchcově v areálu bažantnice. Dráha se nachází na fotbalovém hřišti, náběh a okolo základny je tartanový povrch. Do závodu bylo přihlášeno 13 týmů mužů a 9 družstev žen. Po slavnostním nástupu se začalo mužskou kategorií.

Na pátém místě skončili muži z SDH Jimlín s časem 18:86. Hned za nimi SDH Hrobce za čas 18:46. Bronzovou příčku získali kluci za Srbic s časem 18:21. Druhé místo brali chlapi ze Štrbic s časem 17:73 a na prvním místě dokončili svůj pokus kluci ze Slavětína (17:51)

Po zkrácení dráhy přišly na řadu ženy. Na 4. místě skončily domácí děvčata z Duchcova s časem 19:79. Čtvrtou příčku získaly holky z Obory za výsledný čas 19:37. Po neúspěchu ze Srbic (neplatný pokus) se Kikinkám opět dařilo a vybojovaly parádní druhé místo s časem 18:18. Dvě kola před koncem KL si Kikinky drží průběžné třetí místo s pěkným náskokem 17 bodů před Oborou a na druhé Chrášťany strácí pouze 4 body. A zlato získaly již zmiňované holky z Chrášťan s časem 16:89.

Další kolo proběhne 12. září v Křešicích.