Červencový souhrn

10.08.2017 19:12

 

Po delší odmlce opět doplním informace, jak se dařilo našim družstvům. Doufám, že taková pauza byla ojedinělá a články budu sypat v nejbližší době po závodech.

Černčice (KL)

V sobotu 15. července pořádali hasiči z Černčic šesté kolo Krušnohorské ligy. Zde se představila naše obě družstva.

My jsme pokračovali v letošní mizérii a odvezli jsme si NP za porušení pravidla o půjčování. Škoda, protože jinak bychom za čas 19.** brali 5.místo. Na stupních vítězů se umístila družstva SDH Slavětín, SDH Jimlín a SDH Chrášťany.

To holkám se dařilo o poznání lépe. Opět skončily mezi třemi nejlepšími. Útok proběhl v pohodě a tak holky mohly slavit hezké 3. místo s časem 17:65. Dále skončila děvčata ze Sloupu a první místo braly holky z Chrášťan.

 

 

Děčín (PHL)

Další závod proběhl v Děčíně 29. července. Soutěž patřila pod křídla Podřipské ligy a zde opět byla obě naše družstva.

V kategorii TOP kluci dokončili svůj pokus v čase 21:64. Tento čas stačil až na šesté místo. Druhý pokus v kategorii ŘÍP dopadl ještě hůř a s časem 22:00 brali až 12.místo.

Tak to musely opět zachránit holky. V TOPce předvedly opět parádní útok a všem ukázaly záda. Terče děvčata srazila v čase 17:59 (PP 17:19), což je ne široké hadice skvělé. Tímto časem vylepšily i dosavadní rekord ligy, který také držely (18:15).

V ŘÍPu to měly Kikinky opět rozeběhlé na rekord, ale bohužel prostřik na pravém proudu to zhatil. I tak ale holky skončily na hezkém druhém místě s časem 18:51 (LP 17:31).

 

 

Obora (ZČHL)

Druhý den po závodě v Děčíně si Kikinky udělaly výlet na ZČHL do Obory. Pro změnu vyzkoušet jinou ligu a prostředí, než na které jsou zvyklé. Holkám to ale vůbec nevadilo a ničeho se nezalekly. Kikinky opět předvedly skvělý útok a časem 17:25 (LP 17:00) vyrovnaly svůj dosavadní rekord. Celkově tak skončily na 2. místě.

 

 

 

Červenec tedy Kikinky zakončily parádně a déle je čekalo víkendové dvoukolo KL v Černuci a Předoníně. O tom ale až další článek.