Boháček Cup 2016

22.11.2016 10:15

V sobotu 24.září jsme pořádali již sedmý ročník podzimní soutěže Boháček Cup. Letošní rok k nám dorazil úctyhodný počet družstev, celkem 28 týmů (M 13+Ž 8+D 7). Tradičně závod proběhl na dva pokusy, první klasicky a druhý tzv. losovačka, kde si soutěžící losují posty. Poté se sčítají body, z kterých vzejde vítěz.

Naše béčko obsadilo šesté místo s časem 28:94. My jsme předvedli docela pěkný útok bez chyb. Čas 25:87 stačil na průběžné čtvrté místo. Na třetí místo se zařadili kluci z Hrobec s časem 24:78. Průběžné druhé místo drželi muži z Černuce s časem 23:63 a první místo Liga vyvolených s časem 23:00.

Na poslední místo s časem 102:78 se zařadily Nové Dvory Legendy, tým složený z děvčat a žen, které nás dříve reprezentovaly. Dále na třetím místě děvčata z Křešíc s časem 33:38. Kikinky se po menším prostřiku zařadily na průběžné druhé místo s časem 29:28. A první příčku držely holky z Černuce za čas 28:34.

V losovačce se béčko zařadilo na osmé místo s časem 43:73. My jsme se také o něco propadli a obsadili 6.místo s časem 32:00. Třetí místo průběžně obsadili kluci ze Slavětína s časem 27:53. A na prvních dvou se pouze Liga (25:54) prohodila s Černucí (25:47).

V druhém kole Kikinky obsadily až páté místo s časem 44:87. Třetí místo vybojovala děvčata z Háje u Duchcova za čas 41:46, druhé místo holky z SDH Dřemčice s časem 40:97. A na prvním místo se vyhouply ženy Nové Dvory Legendy s časem 30:31.

A nyní celkové výsledky. Béčko obsadilo sedmé místo. Na nás zbylo až páté místo. Na stupních vítězů se jako třetí umístili kluci z Hrobec. Lonští vítězové Liga vyvolených obsadili druhé místo a po roční pauze získali Boháčkův pohár kluci z Černuce.

U žen skončily naše děvčata Legendy na čtvrtém místě. Třetí místo obsadily ženy z Černuce. Kikinkám jejich pokusy stačily pouze na druhé místo. A vítězkami letošního ročníku se stala děvčata z Dřemčic.

Naše děti obsadily dvě poslední místa, bečko osmé místo a áčko sedmé místo. Třetí místo obsadily dětí z Křešic. Jako druzí SDH Brozany „A“ a první místo získaly děti z Černoučku.

Letošní ročník se opět vydařil a doufáme, že se u nás všem líbilo. Už teď se můžeme těšit na příští rok.