2011

Muži A

 

Datum Místo Liga T PD U 1. terč Čas Poznámka
7.5. Měrunice KL S 17. 11.   22.65  
14.5. Štrbice KL S 16. 16.   32.49  
15.5. Bechlín PHL N 16. 2.   28.95 vlastní stroj
15.5. Bechlín PHL N 16. 5.   36.31 jednotný stroj
28.5. Klášterec n/O KL S 20. 15.   25.49  
4.6. Štětí PHL N 15. 5.   33.81 vlastní stroj
4.6. Štětí PHL N 15. 1.   30.31 jednotná stroj
11.6. Hrobce KL S 16. 11.   21.66  
12.6. Lhenice KL S 16. 12. P 23.64 24.31  
18.6. Trávčice Pohárovka N 6. 1.   33.56  
25.6. Sulejovice PHL N 9. 2.   32.26 vlastní stroj
25.6. Sulejovice PHL N 9. 1.   29.49 jednotný stroj
9.7. Nové Dvory PHL N 10. 2. L 24.44 26.28 vlastní stroj
9.7. Nové Dvory PHL N 10. 6. L 32.37 33.32 jednotný stroj
22.7. Lukavec PHL N 11. 2.   29.69 vlastní stroj
22.7. Lukavec PHL N 11. 6.   44.06 jednotný stroj
30.7. Černuc KL N 17. 11.   29.55  
20.8. Předonín PHL N 11. 4.   31.78 vlastní stroj
20.8. Předonín PHL N 11. 2.   29.69 jednotný stroj
10.9. Předonín KL S 17. 11. L 23.24 23.62  
11.9. Křešice KL S 20. 15. P 22.87 24.01  
17.9. Jimlín KL N 15. 7. P 26.15 26.37  
24.9. Duchcov KL N 16. 5. L 26.42 27.79  

    T = Terče, S = Sklopné, N = Nástřikové, PD = Počet družstev, U = Umístění


Muži B

 

Datum Místo Liga T PD U 1. terč Čas Poznámka
15.5. Bechlín PHL N 16. 4.   31.33 vlastní stroj
15.5. Bechlín PHL N 16. 7.   37.79 jednotný stroj
4.6. Štětí PHL N 15. 2.   31.09 vlastní stroj
4.6. Štětí PHL N 15. 5.   32.99 jednotný stroj
25.6. Sulejovice PHL N 9. 8.   117.99 vlastní stroj
25.6. Sulejovice PHL N 9. 7.   39.67 jednotný stroj
9.7. Nové Dvory PHL N 10. 5. P 27.44 31.96 vlastní stroj
9.7. Nové Dvory PHL N 10. 2. P 29.16 30.92 jednotný stroj
22.7. Lukavec PHL N 11. 3.   30.08 vlastní stroj
22.7. Lukavrc PHL N 11. 1.   31.57 jednotný stroj
20.8. Předonín PHL N 11. 7.   45.25 vlastní stroj
20.8. Předonín PHL N 11. 4.   32.33 jednotný stroj

    T = Terče, S = Sklopné, N = Nástřikové, PD = Počet družstev, U = Umístění

 

Ženy

 

Datum Místo Liga T PD U 1. terč Čas Poznámka
7.5. Měrunice KL S 10. 10.   NP  
14.5. Štrbice KL S 9. 9.   NP  
15.5. Bechlín PHL N 7. 1.   33.05 vlastní stroj
15.5. Bechlín PHL N 7. 7.   56.77 jednotný stroj
28.5. Klášterec n/O KL S 7. 7.   25.24  
4.6. Štětí PHL N 7. 1.   38.35 vlastní stroj
4.6. Štětí PHL N 7. 1.   33.53 jednotná stroj
11.6. Hrobce KL S 8. 5.   20.33  
12.6. Lhenice KL S 8. 6. P 20.81 21.31  
25.6. Sulejovice PHL N 7. 5.   65.33 vlastní stroj
25.6. Sulejovice PHL N 8. 1.   41.05 jednotný stroj
9.7. Nové Dvory PHL N 8. 1. P 28.56 29.19 vlastní stroj
9.7. Nové Dvory PHL N 8. 8.   NP jednotný stroj
22.7. Lukavec PHL N 8. 2.   28.25 vlastní stroj
22.7. Lukavec PHL N 8. 1.   29.51 jednotný stroj
30.7. Černuc KL N 7. 7.   41.63  
20.8. Předonín PHL N 7. 1.   32.85 vlastní stroj
20.8. Předonín PHL N 7. 1.   33.86 jednotný stroj
10.9. Předonín KL S 8. 3. 20.84 21.43  
11.9. Křešice KL S 7. 4. L 21.00 22.67  
17.9. Jimlín KL N 7. 4. 27.62 30.45  
24.9. Duchcov KL N 6. 4. 26.33 33.07  

    T = Terče, S = Sklopné, N = Nástřikové, PD = Počet družstev, U = Umístění

 

Kikinky

 

Datum Místo Liga T PD U 1. terč Čas Poznámka
18.6. Trávčice Pohárovka N 3. 3.   49.08  
25.6. Sulejovice PHL N 7. 7.   82.65 vlastní stroj
25.6. Sulejovice PHL N 8. 8.   76.14 jednotný stroj
9.7. Nové Dvory PHL N 8. 8.   NP vlastní stroj
9.7. Nové Dvory PHL N 8. 4. P 45.59 46.53 jednotný stroj
22.7. Lukavec PHL N 8. 4.   36.36 vlastní stroj
22.7. Lukavrc PHL N 8. 3.   32.29 jednotný stroj
20.8. Předonín PHL N 7. 4.   38.22 vlastní stroj
20.8. Předonín PHL N 7. 5.   42.46 jednotný stroj
8.10. Husinec - Řež  Pohárovka N 5. 1.   28.**  

    T = Terče, S = Sklopné, N = Nástřikové, PD = Počet družstev, U = Umístění