Výsledky

2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

 

2017

Muži

 

Datum Místo Liga T PD U 1. terč Čas Poznámka
22.5. Holice FS S 32. 14. L 16.74 17.83 2B
6.5. Štrbice KL S 19. 12. L 18.03 19.14  
20.5. Lhenice KL S 14. 11.   43.83  
27.5. Klášterec n/O KL S 14. 7. L 19.01 19.13  
28.5. Štětí PHL S 19. 7. P 20.33 22.79 "B"
28.5. Štětí PHL S 19. 16.   NP "B" - 2B
24.6. Jimlín KL S 13. 12. P 19.73 27.85  
25.6. Nové Dvory KL S 16. 12. L 28.62 39.35  
15.7. Černčice KL S 16. 11.   NP  
29.7. Děčín PHL S 16. 6. L 21.46 21.64  
29.7. Děčín PHL S 16. 11. L 17.64 22.00  

 T = Terče, S = Sklopné, N = Nástřikové, PD = Počet družstev, U = Umístění

 

 

Datum Místo Liga T PD U 1. terč Čas Poznámka
28.1. Úněšov FS S 6. 2. 21.77 25.48  
22.5. Holice FS S 11. 3.   22.21  
6.5. Štrbice KL S 9. 7. L 18.00 20.29  
20.5. Lhenice KL S 11. 4.   19.10  
27.5. Klášterec n/O KL S 10. 1. L 17.54 17.59  
28.5. Štětí PHL S 12. 1. P 19.17 19.84  
28.5. Štětí PHL S 12. 1. L 18.86 19.41 ŘÍP
10.6. Měrunice PHL S 9. 7. P 27.04 28.29  
10.6. Měrunice PHL S 9. 1. P 19.88 19.92 ŘÍP
11.6. Hrobce PHL S 10. 1. P 19.49 19.55  
11.6. Hrobce PHL S 10. 1. L 19.45 20.53 ŘIP
24.6. Jimlín KL S 10. 8. P 21.02 21.42  
25.6. Nové Dvory KL S 11. 4. P 17.39 18.36  
1.7. Dřemčice PHL S 12. 1. P 18.21 18.50  
1.7. Dřemčice PHL S 12. 10.   NP ŘÍP
5.7. Ctiněves PHL S 11. 1. L 17.19 18.45  
5.7. Ctiněves PHL S 11. 3. L 18.83 20.57 ŘÍP
15.7. Černčice KL S 9. 3. P 17.50 17.65  
29.7. Děčín PHL S 10. 1. P 17.19 17.59  
29.7. Děčín PHL S 10. 2. L 17.31 18.51 ŘÍP
30.7. Obora ZČHL S 16. 2. L 17.00 17.25  
5.8. Černuc KL S 9. 4. L 17.40 18.07  
6.8. Předonín KL S 8. 2. P 16.28 16.47  
12.8. Předonín PHL S 11. 1. L 17.78 18.04  
12.8. Předonín PHL S 11. 6. L 20.71 23.02 ŘÍP
19.8. Radimovice EXČR S 16. 9. L 17.75 18.83  
20.8. Podsedice EXČR + KL S 10. + 7. 5. + 2. L 16.94 17.35  
26.8. Nové Dvory PHL S 10. 1. P 18.00 18.15  
26.8. Nové Dvory PHL S 10. 6. L 24.71 25.13  
2.9. Duchcov KL S 9. 5. P 22.71 22.88  
9.9. Srbice KL S 10. 9.   NP  

 T = Terče, S = Sklopné, N = Nástřikové, PD = Počet družstev, U = Umístění

 

Mladší žáci

 

Datum Místo Liga T PD U 1. terč Čas Poznámka
11.6. Hrobce PHL S 6. 2. L 28.01 29.84  
11.6. Hrobce PHL S 6. 1. L 22.05 23.84  
5.7. Ctiněves PHL S 5. 3. P 45.04 52.22  
5.7. Ctiněves PHL S 5. 1. L 29.87 55.28  
12.8. Předonín PHL S 4. 1. P 21.83 22.26  
12.8. Předonín PHL S 4. 1. L 21.99 22.64  
26.8. Nové Dvory PHL S 5. 1. P 21.71 22.93  
26.8. NovéDvory PHL S 5. 2. P 27.18 27.38  

 T = Terče, S = Sklopné, N = Nástřikové, PD = Počet družstev, U = Umístění

 

Starší žáci

 

Datum Místo Liga T PD U 1. terč Čas Poznámka
11.6. Hrobce PHL S 9. 5. L 26.23 26.60  
11.6. Hrobce PHL S 9. 8. L 27.84 28.10  

 T = Terče, S = Sklopné, N = Nástřikové, PD = Počet družstev, U = Umístění

 

Děti

 

Datum Místo Liga T PD U 1. terč Čas Poznámka
                 

 T = Terče, S = Sklopné, N = Nástřikové, PD = Počet družstev, U = Umístění

 

 

CPS - Centrum požárního sportu